Acties

Airco service beurt

Niets is fijner om tijdens een warme zomerdag in...

Lees meer »

Privelease Kia Picanto

Wilt u ook in de nieuwste auto's rijden tegen ze...

Lees meer »

Nieuws

Ook ANWB'ers Dallinga in nieuwe outfits

Nadat de mannen van de berging voorzien zijn van...

Lees meer »

Nieuwe pakken voor bergers BCN Dallinga

  De bergers van BCN Dallinga hebben nieuw...

Lees meer »

Contact

 

Dallinga Mobiliteitsbedrijven
Rondeboslaan 11
9936 BJ Delfzijl
0596 - 630130 (autobedrijf)
0596 - 615210 (autoverhuur)
@-mail: info@dallinga.nl

 

 

U bevindt zich hier: Home » Contact

Contactgegevens Dallinga Mobiliteitsbedrijven

 

Adressen

 

Hoofdvestiging Delfzijl:

Rondeboslaan 11,

9936 BJ Delfzijl (Farmsum)

Industrienummer: 2611

 

Vestiging Veendam [Autoverhuur, personenauto's, bedrijfswagens, shortlease]:

INQAR Veendam autoverhuur

Drieborghweg 2

9641 KM Veendam

 

 

Vestiging Groningen  [Autoverhuur, personenauto's, bedrijfswagens, shortlease]:

INQAR Groningen autoverhuur

Bornholmstraat 72-74

9723 AZ Groningen

 

 

Email

 

Algemeen: Info@dallinga.nl
Verhuur Delfzijl: Delfzijl@inqar-dalinga.nl
Verhuur Groningen: Groningen@inqar-dallinga.nl
Verhuur Veendam: Veendam@inqar-dallinga.nl
Werkplaats: Werkplaats@dallinga.nl
Verkoop: Verkoop@dallinga.nl
Berging: Berging@dallinga.nl
Lease: Verhuur@dallinga.nl

Shortlease:                Info@shortleasegroningen.nl

  

Contactformulier: via de website een bericht opstellen en versturen

 

Telefoonnummers

 

INQAR Delfzijl: 0596 - 615210
INQAR Groningen: 050 - 8200229
INQAR Veendam: 0598 - 740019
Vakgarage Dallinga: 0596 - 630130
Lease: 0596 - 615210
Verkoop: 06 - 54353835
Autoberging & pechhulp: 0596 - 630640
Fax: 0596 - 613670

 

Overig

 

KvK nummer: 02331371

 

Route

 


Grotere kaart weergeven